کانال تلگرام - کانال موسیقی خوب

کانال موسیقی خوب

کانال موسیقی خوب

کانال «موسیقی خوب» کارت دعوت شما برای اندیشیدن درباره هنر و موسیقی ست. هر هفته ۳ پست به همراه موسیقی و ویدئوکلیپی ناب و خاص در این کانال منتشر می شود. موسیقی‌ها و نوشته‌ها و کلیپ‌های این کانال توسط «مزدک غیاثی» منقد هنری و کارشناس موسیقی با دقت و وسواس بسیار زیادی تهیه، تولید و انتخاب می‌شوند. فضای موسیقیایی که در این کانال می‌بینید در هیچ کانال فارسی زبان دیگری مشاهده نمی‌کنید…
ما با شنیدن موسیقی سنگی کوچک را در فضای ساکتِ درونمان پرتاب می‌کنیم و بیشمار حلقه‌ از این برخورد را تا زیر پوستمان احساس می‌کنیم. کانال «موسیقی خوب» در این بیشمار حلقه به دنبال بازتابی مناسب برای روح و روان ماست؛ ماجرای ما از همین‌جا آغاز می‌شود. زمانی که با کانال «موسیقی خوب» از چرخه این حلقه های درونی عبور می‌کنیم و در نهایت به بی‌بازتابی و رهاشدگی در فضا دست می‌یابیم.
آنجا که نمی‌دانیم کیستیم، کجاییم و چه وقتی بر ما می‌گذرد اما خودآگاهی را در خود نهادینه می‌کنیم…
موسیقی خوب مثل بازگشت نوزادی گمشده به آغوش مادر است. مثل عقب بردن زمان به قبل از آفرینش ماست. نوعی دعوت به غنودن و درنگ. کانال «موسیقی خوب» جریانی جدی برای عاشقان هنر و موسیقی است و ما از این شاهراه به آرامی وارد بعد دیگری از زمان و مکان می‌شویم. بی‌کرانگی!
بیایید با شنیدن آثار خاص در این کانال به انسان و موسیقی از منظری نو نگاه کنیم…